Revisionsnämnden för perioden 2017-2020 & 2021-2025

Revisionsnämnden för perioden 2021-2025

Ordinarie                                                            Ersättare

 Hanna Järvinen (ordförande, Saml.)     Tuire Eastwood (KD)
 Jan Eriksson, (vice ordförande, SFP)   Anders Kjellman (SPF)
 Andreas Andersson (SFP)   Olof Elenius (SFP)
 Roy Färm (SFP)  Fredrik Jensén (SFP)
 Soili Svanström (SFP)  Sanna Nymalm (SFP)
 Mona Rönnholm (SFP)  Eva Johansson (SFP)
 Widar Nyberg (SDP)  Roger Henriksson (SDP)
 Egon Nordström (Gröna)  Sanna Autio (Gröna)
 Anna-Mari Manninen (Sannf.)  Petri Julin (Sannf.)

 

Revisionsnämndens protokoll:

23.01.2024

14.11.2023

12.10.2023

26.09.2023

13.06.2023

16.05.2023

04.05.2023

30.03.2023

07.02.2023

01.12.2022

27.10.2022

20.09.2022

21.06.2022

11.05.2022

03.05.2022

03.03.2022

16.9.2021

4.5.2021

22.3.2021

17.2.2021 

29.10.2020

23.9.2020

14.5.2020

5.5.2020

Det planerade mötet 24.3.2020 är inställt.

21.1.2020

27.11.2019

28.10.2019

28.5.2019

8.5.2019

16.4.2019

6.3.2019

30.1.2019