Revisionsnämnden för perioden 2017-2021

Revisionsnämnden för perioden 2017-2021

Ordinarie                                                            Ersättare

 Laura Wickström, vice ordf. (SFP)     Gunilla Granberg (SFP)
 Sami Suojanen (SFP)   Rolf Möller (SFP)
 Anne Eriksson (SFP)   Sanna Nymalm (SFP)
 Johan Kortteinen (SFP)   Tom Koppe (SFP)
 Taina Nyström (De gröna)   Pirjo Wibom (De gröna)
 Risto Nurmela (Vf)       Kalle Alho (Vf)
 Carita Hensriksson, ordf. (SDP)     Birger Ehrnström (obunden)
 Kim Lindstedt (SAML)   Markku Järvinen (SAML)
 Janne Ahonen (C)   Liisa Gunnelius (C)

 

Revisionsnämndens protokoll:

27.11.2019

28.10.2019

28.5.2019

8.5.2019

16.4.2019

6.3.2019

30.1.2019